- List
- Mixed
- Map
10,000+ Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
$562,500
$575,000
2.2%42361 Bald Mountain RD, Auberry, CA 93602
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$150,000
$159,900
6.2%38283 Upper Cressman RD, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$185,000
$185,000
35255 Auberry RD, Auberry, CA 93602
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$450,000
$499,000
9.8%42357 Hanging Branch RD, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$265,000
$270,000
1.9%41436 Meadow LN, Auberry, CA 93602
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$790,000
$849,000
6.9%41228 Heartwood LN, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$65,000
$69,000
5.8%40231 Mariposa Lilly, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$292,000
$309,000
5.5%41697 Corlew LN, Auberry, CA 93602
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$325,000
$315,000
3.2%957 S Hope AVE, Reedley, CA 93654
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$775,000
$795,000
2.5%40608 Wild Rose LN, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$585,000
$599,000
2.3%41437 Sunset Rock RD, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$302,500
$350,000
13.6%55408 Point RD, Big Creek, CA 93605
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$950,000
$950,000
39736 Littleridge RD, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$675,000
$695,000
2.9%42011 Black Oak WAY, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$610,000
$669,000
8.8%42014 Hemlock LN, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$832,500
$899,000
7.4%40542 Wild Iris LN, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$605,000
$649,000
6.8%42161 Aspen LN, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$145,000
$145,000
4 Littleridge RD, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$1,800,000
$1,895,000
5.0%42371 Pinnacle LN, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$610,000
$659,000
7.4%41080 Windwood LN, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Heidi Huebner of Real Broker

$475,000
$475,000
42588 Rock Ledge RD, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$555,000
$559,000
0.7%42447 Juniper RD, Auberry, CA 93602
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$550,000
$599,000
8.2%55578 Cordwood RD, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

$1,295,000
$1,295,000
40704 Wild Iris LN, Shaver Lake, CA 93664
Listed by Zoe Huebner of Real Broker

- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 417